Послуги логістичних компаній

Пользователей просмотрело: 
1292

  За допомогою міжнародного бізнес-майданчика "Za Optom" Ви можете ознайомитися з каталогом постачальників і виробників з усього світу, а також логістичними компаніями. Для того щоб створити максимально комфортні та прибуткові угоди необхідно не тільки знайти постачальника, виробника, важливої ​​складової в ланцюжку виробництво-постачання-клієнт є підприємства, які надають послуги з транспортування вантажу, його зберігання, обробки. Діяльність логістичного відділу спрямована на ефективний, своєчасний та безпечний рух Вашого продукту від пункту А до пункту В.

  Ми співпрацюємо з найкращими логістичними компаніями СНД, які стануть відповідними партнерами, надаючи спектр найважливіших послуг:

  • обробка вантажу (упаковка, сортування, навантаження, маркування товарів та інше);
  • безпосереднє перевезення та зберігання товарів;
  • питання на митних пунктах;
  • вибір найбільш вигідного, швидкого та менш витратного маршруту;
  • страхування вантажів і це ще  не весь перелік.

  Компанія під час роботи з підрядником бере повну відповідальність на себе, надає необхідну документацію про склад вантажу та всі етапи його транспортування.

  Логістика затребувана сфера, компанії допоможуть швидко та якісно вирішити всі завдання щодо проведення експортно-імпортних операцій.

  Залишіть коротку інформацію про замовлення в розділі Логістика і Ваші контакти, протягом декількох хвилин з Вами зв'яжеться наш менеджер!